Přednáška Dr. Rianne Kok z Erasmus University Rotterdam – držitelky Evropské ceny Comenia pro mladé psychology v roce 2023 (Comenius Early Career Psychologist Award).

Katedra psychologie Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a Unie psychologických asociací ČR vás zvou na přednášku dr. Rianne Kok z Erasmus University Rotterdam – držitelky Evropské ceny Comenia pro mladé psychology v roce 2023 (Comenius Early Career Psychologist Award), která se bude konat 25. 4. 2024 v 17:00 na katedře psychologie Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, Myslíkova 7, v sále M006.

Pinocchio’s child: do we socialize our children to become liars?

This lecture will discuss in more detail the how and why of parents lying to children. What do parents lie about and what are their motives? Is it bad to lie or is it sometimes better not to burden children with the truth? And what effect does lying have on the children and the parents themselves? Do we socialize our children to become liars? And if so, is that a bad thing?

http://tinyurl.com/4h457mkd

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je unie.pacr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.